čtvrtek 24. října 2013

www.zuzizuzanashop.cz

Dnes bych Vám chtěla ukázat jeden můj splněný sen a něco o co jsem se dlouho snažila.
Konečně jsem došla do okamžiku, kdy je tato informace publikovatelná. A já jsem prostě nadšená.
Nápad s eshopem nosím v hlavě už strašně dlouho. Už když jsem zakládala tento blog a ten bude mít 28.10. už 2. narozeniny, věděla jsem, že něco takového chci a chtěla bych se tomu věnovat 
a konečně konečně konečně se mi to podařilo.

Začátek všeho byl těžký, nic se mi nedařilo, a když se mi nedařilo neměla jsem chuť a náladu. Posílání několika emailů, oslovování a čekání na odpovědi od zastoupení oslovených značek mě ničilo a já měla chuť každý den toho nechat, všechny papíry roztrhat, šanony zahodit a okamžitě všechno ukončit :D Naštěstí mám kolem sebe lidi, kteří mi vždy připoměli, že je to něco co chci a že si za tím mám jít. A já si toho strašně moc vážím. Bez nich bych to vážně nedokázala. 

Největší podíl na tom má určitě můj přítel, který mi pomáhal a pomáhá každý den v mém rozhodování a i v tom jestli objednat tvářenku s kočičkou nebo se sovou, řasenku pro extra dlouhé řasy a nebo pro objem, rtěnku s leskem nebo matným efektem :D
Všem patří velké díky.


Tak a teď něco k eshopu :)

Eshop jsem pojmenovala podle svého blogu www.zuzizuzanashop.cz .
Blog je prostě mojí součástí, už jsme si za tu dobu na sebe zvykli a já věděla, že s jiným
 názvem to prostě nepůjde.
Eshop bude fungovat +- do měsíce. Myslím, že ke konci listopadu už by mělo fungovat tak jak vše má.
A co v eshopu najdete? Vybírala jsem značky, které jsou mě blízké, mám je ráda, mám s nima zkušenost a vybírala jsem výrobky, které jsou nejoblíbenější.

V eshopu najdete značky: Benefit, Bourjois, Diego Dalla Palma, Essence, Hard Candy, Maybelline, Playboy, Revlon, Urban Decay, W7, Tony Moly, Holika Holika, MeMeMe a mnoho dalšího.


Už jsem publikovala několik příspěvků s výrobky, které se v 
eshopu objeví.

Na facebookové stránce najdete každodenní aktualizace, ukázky výrobků, příspěvky z blogu, naskladnění. 
Na FB budou pořádány soutěže, giveaway, akce, slevy, věrnostní program, slevy pro čtenáře blogu, dárky a vzorečky k nákupu a mnoho dalšího!

Chci aby všechny výrobky v mém eshopu byli dostupné, žádné dlouhé čekací doby. Prostě vše co objednáte, bude skladem. Žádné čekání. 
Ceny budou více než příjemné :)Moc ráda Vás přívítám ať už tady na blogu, na facebookových stránkách a brzy i v mém eshopu.

Moc děkuji mým čtenářům.
Děkuji za všechny komentáře a maily, které mi kdy přišly.

Moc Vám děkuji a budu ráda za každou Vaši navštěvu. Přijďte se alespoň podívat :)


Info pro bloggerky: chtěla bych oslovit pár bloggerek, které by se staly testerkami výrobků. Kdo by měl tedy zájem, sledujte můj blog a nebo facebookovou stránku, kde se brzy objeví info.

Moc Vám děkuji a budu se těšit.


Přeji Vám krásný zbytek večera, ZuziZuzana.A tady malá ochutnávka :)))
8 komentářů:

 1. Zuzí, to je úžasná zpráva :). Jsem ráda, že se Ti splnil Tvůjs en a na e-shop se moc těším.. :)) Už sleduji i Tvůj FB :) Přeji mnoho zákaznic a ať se daří ..!

  OdpovědětVymazat
 2. Peťul, děkuji za krásný komentář. Děkuju moc :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jej, skvele, tešim sa na e-shop :) Nech sa ti darí :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jééé, tak to je paráda, budu ti držet palce! Bloggerské eshopy mají výhodu v tom, že blogerky chápou, po čem ženy touží :D. A ráda se případně stanu jednou z testerek ;).

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluju. Vím, kolik práce dá vytvořit něco, co má smysl :)

  OdpovědětVymazat
 6. super, super :) už teď vidím, že tam budeš mít moooc lákavé značky a produkty:) myslím, že o můj nákup nepřijdeš :D :)

  OdpovědětVymazat
 7. teším sa! dúfam, že budeš posielať aj na SR, lebo holika holika je pre mňa neodolateľná a tie "kamene" takisto. verím, že raz budú moje :D

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za každý komentář :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...